İlk Yerli Vampir Dizisinin Trailer’ı Yayınlandı!

İlk Yerli Vampir Dizisi Olan Yaşamayanlar’ın Trailer’ı Yayınlandı!

Kerem Bursin, Elçin Sangu, Birkan Sokullu ve Serma Ergeç’in aldığı Türkiye’nin ilk vampir dizisi Yaşamayanlar’ın trailer’ı nihayet yayınlandı.

Bazı çıkarımlar yapabilecek uzunlukta kesitler verilmiş olan trailerda Bursin’in yani Dmitry’nin İstanbul’a hakim olduğunu görüyoruz. Bu yönüyle bana The Originals dizisini hatırlattı. İzleyenler bir tür şehire hakim olma yarışı olduğunu bilir. 

Diğer tarafta en büyük isteği tekrar insana dönüşmek olan Mia  istediğini almak ve onu vampire dönüştüren Dmitry’yi yok etmek için isyancılarla büyük bir işbirliği yapacak.

Vampirlerin türleri olduğunu ve bazılarının da ölümsüz olduğu söyleniyor. Kimlerin ölümsüz olduğunu tahmin etmek pek zor değil tabi.

Yine Sokullu’nun (dizideki adıyla Numel’in )elinde gördüğümüz hançer, avcıların da var olduğunu düşündürüyor.

Blu Tv nin yaptığı açıklamaya göre insanlar ve vampirler arasında büyük bir savaş başlamak üzeredir.

Dizinin yönetmenliğini; Eve Dönüş: Sarıkamış 1915 filmi ile Hong Kong Asya Film Festivali’nden Yeni Yetenek ve Montreal Dünya Filmleri Festivali’nden de FIPRESCI ile Altın Zenith ödüllerini kazanarak büyük uluslararası başarılara imza atmış olan ve BluTV Özel Yapım’ı 7YÜZ dizisinin ‘Prosedür’ bölümünün yönetmeni olan Alphan Eşeli üstleniyor.

Çok konuşulacak dizinin senaryosunu Şamil Yılmaz kaleme alırken dizinin görüntü yönetmeni Tariel Meliava ise izleyicileri gizemli ve heyecan dolu dünyanın içine sürükleyecek görüntülere imza atıyor. 

googlea4ca6bba93f0e189

Dizi hakkında siz ne düşünüyorsunuz? 

Add Comment