Aloe Ampoule Mask – Kore Maskeleri #1

Aleo Ampoule Mask

Size sıfır beklentiyle aldığım ve çok memnun kaldığım bu maskeden bahsetmek istiyorum. Bu maske Kore’de üretilmiş içerisinde aloe vera serumu bulunuyor. Bir de bunun ‘Collegen Ampoule Mask’ adında güzel bir maskesi daha var. Mutlaka denemem gerekenler arasına aldım.
Aloe Ampoule maske kağıt şeklinde ve içinde yoğun bir aleo vera serumu var. Vaatlerine göre aloe vera’nın nemlendirici ve yenileyici etkisiyle cilde gerekli nemi ve bakımı yapıyor.

Kullanma talimatına göre yüzünüzü ılık suyla yıkamanız gerekiyor bu arada mutlaka ılık suyla yıkayın ki gözenekleriniz açılsın ve serumu daha iyi emsin.
Maskeyi yüzünüze yapıştırdıktan sonra 15-20 dakika bekliyorsunuz ve sonra çıkarıp yüzünüzde kalan serumu masaj yaparak iyice yediriyorsunuz. Ben 20 dakika bekledim çene bölgeme iğne batıyormuş gibi bir his bıraktı ama kesinlikle kızarıklık yapmadı.

Açıkçası Garnier’ın kağıt maskesinden sonra pek beklentim olmayarak yapmıştım fakat umduğumdan daha iyi sonuçlar aldım. Sonuç olarak canlı ve aydınlanmış bir cildim oldu. Serum yüzde yapış yapış bir his bırakmıyor henüz nemliyken elinizle dokunursanız belki ama kesinlikle yüzde bırakmıyor. Maskeyi kullandıktan sonra nemlendirici sürmeme gerek kalmadı, yüzümü hatta elimi bile yeterince nemlendirdi.
Bu maskenin verdiği vaatleri kesinlikle karşıladığını düşünüyorum.
Fiyatı da 3-4 tl civarında bence denemeye değer.
Bir sonra ki maske deneyimimde görüşürüz. 🙂
Beauty Friends Koenzim maskesini okumak içi buraya tıklayabilirsiniz.

 

Add Comment