Gratis Alışverişim

Geçenlerde Gratis, seçili ürünlerde %40 indirim yapmıştı aslen fondöten almak için çıktığım bu yolda fondötenin indirime girmediğini görerek geri dön-medim tabi ki 🙂  Yine de bir şeyler aldım. Lakin Gratis bi güzellik yapıp her şeye indirim getirseydi daha alacağım bir çok şey vardı ama ne yapalım işte.

Aldıklarıma gelecek olursak görünce beni heyecanlandıran ve beklentilerimin yüksek olduğu ‘White Glo’ adında bir diş macunu buldum hem de aktif kömürlü. Denemek için küçük boyunu aldım, iyi sonuçlar görürsem büyük boyunu da alacağım.
İndirimsiz fiyatı 5 tl civarında lekeleri gidereceğini ve beyazlatacağını vaat ediyor ve günlük kullanım için de uygun.
Paketinden çıkarınca yapıştırıcıya benziyor ve macunu da gri renkte fakat köpürtünce beyazlaşıyor.

İkinci ürünüm ‘Nivea canlandırıcı yüz yıkama köpüğü’
İndirime giren ürünlerden biriydi. Arkadaşım severek kullandığını söyledi ve ben de denemek istedim.
 
Bu köpüğün özelliği içeriğinde E vitamini ve Hydra IQ bulundurması.

Hydra IQ nedir?

Cildinizi temizlerken kurutmayan ve nem dengesini sağlayan bir formüldür.

Üçüncü ürünse ‘Aloe Ampoule Mask’
Bu maske Kore’de üretilmiş. Orada ki kadınların hatta erkeklerin bile yüzlerinin ne kadar pürüzsüz olduğunu bilirsiniz, onların cilt bakımını daha yakından incelememiz gerektiğinin kanısındayım.

Maske kağıt şeklinde ve içinde yoğun bir aleo vera serumu bulunuyor. 20 dakika beklettikten sonra kağıdı kaldırıp yüzümüzde kalan serumu iyice yedirmeniz gerekiyor.
Aloe vera’nın nemlendirici ve yenileyici etkisiyle sağlıklı bir görünüm için hasar görmüş cilde gerekli nemi ve bakımı sağlıyor.

Bunun dışında diş fırçası saklama kabı ve Oral-B’nin ikili diş fırçasını aldım. İndirimli fiyatı 10-13 TL

Gelelim sonuçlarına. Beklentilerimi karşıladılar mı?

Bir iki kullanımlık gözlemime dayanarak söylüyorum diş macunu beklentilerimi karşılamadı. Uzun vadede kullanırsam belki bir iki ton daha beyazlatabilir. Bunun dışında Nivea’nın köpüğü hiç hiç beklemediğim şekilde iyi geldi. Nemlendirici sürmeden bir kaç dakika bekledim ve o gerilmiş yüz hissiyatından eser yoktu.
Maskede aynı şekilde şaşırttı beni. Maske hakkında detaylı bilgi için tıklayın.

Sevgilerle!

Add Comment