Watsons Black Pearl Mask | Kore Maskeleri #5

Merhabalar uzun zaman önce almış olduğum ama denemeye bir türlü fırsatımın olmadığı maskeyi denemeye karar verdim artık maske denemek için çok hevesli değilim ama çok merak ettiklerim olursa arada bir deneyeceğim.

Gelelim maskenin verdiği vaatlere, Watsons Tencel Black Pearl Mask (Pürüzsüzleştirici Siyah İnci Maske) içeriğindeki 20 çeşit mineral ile cildinizin daha sağlıklı, pürüzsüz ve yumuşacık olmasına yardımcı olur. Bu seri Hiyalüronik Asit ile özel olarak formüle edilmiştir. Nem koruyucu bir tabaka oluşturmak için yüksek miktarda suyu tutarak nem kaybını önlemeye yardımcı olur. Vitamin B5 ile birlikte daha nemli, yumuşak ve esnek bir cilde sahip olmanıza yardımcı olur. Yüksek afineteli TENCEL maskeler ipeksi bir his yaratabilmek için biyolojik olarak parçalanabilen liflerden üretilmiştir. Maskeler yüzünüze en iyi şekilde oturabilecek şekilde tasarlanmıştır. Daha çok esans içermesi ve cilde daha iyi nüfuz edebilmesi için çok yoğun ince lifler içerir.
Kullanımı için temizlenmiş yüzünüze maskeyi oturtarak 15-20 dakika bekleyin maskeyi çıkardıktan sonra yüzünüzde kalan serumu masaj yaparak yedirin kesinlikle yıkamayın. daha iyi sonuçlar almak için maskeyi haftada 2-3 defa kullanabilirsiniz bu yüzden maskeyi paketine koyun ve atmayın tekrar kullanacağınız için ellerinizin ve yüzünüzün temiz olması gerektiğini unutmayın içerisinde mikroplar oluşmasın. 
Maske için yüze en iyi şekilde oturur demişler ama denediğim maskeler arasında yüzüme en oturmayan maske diyebilirim, bütün maskeler yüzüme büyük gelirdi ama bu maskenin burun kısmı daha küçük ve yukarıda diyebilirim. 
Maskeyi çıkardıktan sonra yapış yapış bir his bırakmıyor. Red Ruby gibi neme boğan bir maske değil, sanki yüzünüze nemlendirici sürmüşsünüz gibi hafif bir etkisi var ve yağlı ciltler için gayet uygun diyebilirim. Bu yüzden kuru ciltler için nemlendirme etkisi yetersiz kalabilir eğer isterseniz maskeden sonra yüzünüze bir kat daha nemlendirici sürebilirsiniz.
Genel olarak yüzümüzü rahatsız etmedi, yapışık bir his bırakmadı ve görüntü olarak bir değişiklik göremedim. En iyi sonucu almak için düzenli aralıklarla bir kaç kez daha deneyeceğim. 
Black pearl

2 Comments

  1. ayşe 11 Mayıs 2018
  2. Delimibu.com 12 Mayıs 2018

Add Comment