Nivea Göz Bakım Kremi

Bundan bir ay önce gittiğim güzellik uzmanı şimdiden göz bakım kremi kullanmaya başlamamı tavsiye etti bunun üzerine önerebileceği bir ürün olup olmadığını sorduğum ve markanın önemli olmadığını söyledi. Cilt bakımı, maske ve krem tarzı cilt bakım ürünlere aşırı meraklı olan ben 14 şubat nedeniyle gelen Gratis indiriminden faydalanmak istedim. Bu arada Gratis nasıl kalabalık anlatamam o karmaşada bunu bulmam bile mucizeydi.
Cilt uzmanı tavsiye edene kadar hiç göz kremi kullanma ihtiyacı hissetmedim hatta şöyle göz ucuyla bile fiyatlarına dahi bakmadım. Gördüm ki küçücük 15 ml göz kremleri en az 30 liradan başlıyor. Gözlerimde koyu halkalar olmadığı için ucuz bir ürünle başlamaya karar verdim. Eğer siz de göz bakım ürünlerine yeni başlamışsanız ve bir de ekonomik olsun diyorsanız indirim zamanları 15 liraya alabilirsiniz.

Ürünün içerisinde lotus özü ve üzüm çekirdeği yağı bulunuyor.
Lotus özü flavonoidlerle zenginleştirilmiş içeriği ile cildin sağlıklı yapısını korumaya yardımcı olur. Yenileyici özelliğiyle hücre yapısını destekler.
Üzüm çekirdeği yağı, içerisinde ki yağ asitleri ve vitaminler ile (A,B,C,E,PP) hassas göz bölgesinin bakımlı ve genç görünmesine yardımcı olur.
Hassas göz çevresi için uygun üretilmiş, hızlı emiliyor, baz olarak kullanılabiliyor ve ve oluşan koyu halka görünümünü azaltmayı vaat ediyor. Muadillerine göre ucuz olduğu için çok etkili bir ürün olduğunu düşünmüyorum açıkçası. Etkilerini görebilmem için aradan zaman geçmesi gerekiyor fakat yine de belirgin koyu halkaları olmayanlar için gereksiz maliyetten kurtarıyor.
Kullanırken cildinizin temizlenmiş olması gerekiyor ürünü boca etmenize gerek yok göz altına bezelye tanesinden daha küçük şekilde 3 defa çıkarmanız yetiyor daha sonra parmak uçlarınızla bastırmadan masaj yaparak yedirmeniz gerekiyor.

Add Comment