Benri Güneş Kremi – Sun Protection Losyon

Yazın gelmesiyle birlikte güneş kremi arayışına da başladık. Piyasada bir çok güneş kremi var ama hepsi çok pahalı üstelik hangisi cildinize uygun bilmiyoruz. Yine bir gratis indiriminde denk gelip denemeye karar verdiğim ürünlerden biri de benri 50 faktöriyel güneş kremi. İndirim zamanı fiyatı 27-28 tl ye düşüyor ve içerisinde paraben bulundurmamasıyla ilk artıyı alıyor.

Ürün yapı olarak tamamen beyaz ama kesinlikle yüze renk vermiyor.
İlk sürdüğünüzde parlama yapsa da 20-30 dakika beklediginizde bu parlama azalıyor zaten ürünü güneşe çıkmadan 20 dakika önce kullanılması gerektiği söyleniyor. Yine de parlak bir yüz istemiyorsanız pudrayla üzerinden geçebilirsiniz. Dikkat etmeniz gereken ilk şey güneş kremi sürseniz bile zararlı ışınlara maruz kalmayın ikinci olarak denize girdikten sonra ürünü tekrar kullanmanız gerektiğini unutmayın.

Ürün makyaj altına rahatlıkta sürülebiliyor, bizzat ben güneş kreminden sonra makyaj yaptım ve bir yan etkisini görmedim. Güneşten koruma açısından da gayet başarılı, yüzümde herhangi bir güneş yanığı oluşmadı. Tek olumsuz tarafı bana göre şişesi. Sadece çevirerek açıp kapatabilirsiniz, bir kapağı yok yani. Dolayısıyla kremin geldiği alan tamamen mikroplara açık ve kapatırken fazladan ürün geliyor. Bunun dışında hiç bir problem yaşamadık.

Kısacası fiyatı ve başarısıyla beklentilerimin çok üstünde bir ürün çıktı. Başarılı bir güneş  kremi kullanmak istiyor aynı zamanda çok para ödemek istemiyorsaniz alıp denemenizi tavsiye ediyorum.

No Responses

Add Comment