Neutrogena Radiance Boost Canlandırıcı Hidrojel Işıltı Maskesi

Neutrogena ‘nın Kore’de üretilen maskelerine Gratis’te ilk defa denk geldim. Hepsi renk renk ve aşırı albenili. Kırışıklık, nemlendirme ve hyalüralik asit gibi farklı özelliklerde ve farklı renklerde maskeleri bulunuyor. Ben paketlerine bile bayıldım.

Öncelikle bu bir kağıt maske değil bir hidrojen maske (%100 hidrojen olduğunu yazıyor) dolayısıyla yılan derisine benzer kaygan ve ıslak bir yapısı var ama merak etmeyin öyle kolay kolay yırtılmıyor.

Rahatsız etmeyen fresh bir kokuya sahip, saydam ve çok az bir pembe rengi var. Maske iki parçadan oluşuyor arkalarındaki filmi çıkardıktan sonra yüzünüze düzgünce yapıştırıp 15 dakika ile 30 dakika arası beklemeniz gerekiyor.

Paketin içinde bol miktarda serum bulunuyor bu serumu maskeyi çıkardıktan sonra yüzünüze hatta boyun ve dekolteniz için kullanabilirsiniz.
Benim maske hakkında ki ilk gözlemlerim şu şekilde;
Cilt rengimi aydınlattı ve nemlendirdi (aydınlatmaktan kastım bir ton daha beyaz ve temiz bir görüntü vermesi.)  Sivilce lekeleri için bir farklılık gözlemleyemedim ne yazık ki. Ayrıca tam da vaat ettigi gibi maskeden sonra gözeneklerin nefes aldığını hissebiliyorsunuz. Kesinlikle tıkamıyor yada suratınızda ikinci bir katman varmış gibi bir his bırakmıyor. Bununla birlikte ekstra bir nemlendirme kullanma ihtiyacı duymadım.
Çoğu maske ya gözenekleri boğar ya da nemlendirici özelliği az gelir ama Neutrogena bu dengeyi çok iyi tutturmuş.
Kullanmak isterseniz Gratis’te 10 ya da 11 tl ye bulabilirsiniz.

No Responses

Add Comment