Bee Beauty Yıkanabilen Beyaz Kil Maskesi

Bugün görünüş itibariyle çok iddialı olmayan ve abartılı vaatler vermeyen bir kil maskesini sizlere sunuyorum. Normalde hep kağıt maske kullanıp yorumlardım ama bu defa fiyatının çok uygun olması ve tüm cilt tiplerine hitap etmesinden dolayı bu kil maskesini denemeye karar verdim.

Maske iki kullanımlık bir maske olduğu için ayrı ayrı iki defa kullanabiliyorsunuz, bloğa atma gibi bir niyetim de olmadığı için fotoğraf çekmeden birini kullanmıştım, affedin. Yine de maskeyi ayırt edebilmeniz için küçük bir fotoğraf bırakıyorum.

Maskenin içerisinde beyaz kil ve çinko bulunuyor. Cildi temizleyip arındırmayı ve matlaştırmayı vaat ediyor. Ayrıca tüm cilt tiplerinin kullanımı için uygun. Pürüzsüz ve kremsi bir yapıya sahip olan bu maskeyi temiz cilde uygulandıktan sonra 10-15 dakika beklemeniz yeterli oluyor. Tamamen kurumasını beklemenize gerek yok zaten kolay kolay kuruyabilen bir maske değil.
Maskeyi temizledikten sonra ihtiyaca göre yüzünüzü nemlendirebilirsiniz ki içiniz rahat olsun öyle düşündüğünüz gibi kurutmuyor. 😊

Ben iki kullanımda da sonucu çok beğendim. Karma cilde sahibim ve kil maskeleri yüzümü kupkuru yapmasına rağmen bu maske cildi kurutup gerginlik hissi yaratmıyor ayrıca daha aydınlık ve taze bir görüntü veriyor. Sonuç olarak fiyat performans dengesinin çok üzerinde bir ürün üstelik her cilt tipine uygun olmasıyla da gönlümü kazanmayı başardı. Hangi cilt tipine sahip olursanız olun alıp denemenizi tavsiye ederim. 🌼

Add Comment