Victoria’s Secret’ın İlk Türk Meleği Geliyor!

Dünyanın dört bir yanından genç kızların katıldığı ve her yıl çok ses getiren Victoria’s Secret’ın defilesine bir aday daha ekleniyor. Çeşitli dizilerde yer alan oyuncu ve manken Dilan Çiçek Deniz, New York’a davet edilerek cast direktörü ile görüşmeye hazırlanıyor. Görüşmeler başarılı geçerse tüm dünyada yayınlanacak olan Victoria’s Secret moda şovunda dünyaca ünlü modeller ile yürüyen ilk Türk melek olacak.

Geçen yıl oyunculuk eğitimi almak için Los Angeles’a giden ve dünyanın en başarılı ajanslarıyla çalışmaya başlayan Dilan Çiçek Deniz, seçmelere davet edilen ilk Türk oldu ve tekrar Los Angeles’a dönerek iş görüşmelerine başladı. Bu konuyla ilgili olarak “Defilede yer alma fırsatı yakalarsam yurtdışında oyunculuk kariyerime adım atmam için çok önemli bir şans olacak, bu yüzden çok heyecanlıyım. Çok önemli kişiler ile tanıştım” dedi.

Seçmeler sırasında New York basını yoğun ilgi gösterdi. Eğer görüşmeler başarılı geçerse ilk kez bir Türk kadın Victoria’s Secret defilesinde yer alacak.

Dilan Çiçek Deniz Kimdir?

Dilan Çiçek Deniz, 28 Şubat 1995 tarihinde Sivas’ta doğdu. Lisede uzun bir süre tiyatro eğitimi aldı ve liseler arası Tiyatro Yarışması’nda oyunculuk ödülü kazandı.
Oyunculuk kariyerinin yanında 2014 yılında düzenlenen Elidor Miss Turkey güzellik yarışmasına katıldı. Yarışmada 2. olarak, Türkiye’yi 2015 yılında Miami’de düzenlenen kainat güzellik yarışmasında temsil etti. Daha sonra oyunculuk kariyerine yoğunlaşmaya karar verdi ve Tatlı Küçük Yalanlar, Güneşin Kızları ve Çukur gibi dizilerde yer aldı.

 

Add Comment