Bee Beauty Soyulabilen Yüz Maskesi Kömür

Gratislerde bulunan Bee Beauty markası bir kaliteli ve çok hesaplı ürünler bulundurmasıyla her zaman ilk tercihlerim arasındadır. Özellikle indirimlerde 3 TL gibi oldukça makul bir fiyata iki adet maske alabilirsiniz. Bu yüzden bakım ve temizlik ürünleri arıyorsanız bu markaya göz atmadan geçmeyin derim.
Bee Beauty Soyulabilen Yüz Maskesi Kömür, salistik asit ve çinko içeriyor, bildiğimiz siyah maskelerden yapı olarak pek farkı olmasa da içerik yönünden epey zenginleştirilmiş. Maske karma ciltler için uygun üretilmiş, cildi ölü deri hücrelerinden ve pürüzler arındırmayı vaat ediyor.

Deneyimlerime gelecek olursak, maske tüylerimi kopardı ve acı verdi aynı zamanda ölü derileri de temizledi. Ölü derileri temizlemesi için tek seçenek soyulan maskeler değil elbet,içerisinde granülleri olan bir maske veya jel de aynı işi görebilir. Bu tür soyulabilen maskeler kullanmayı seviyorsanız Bee Beauty Kömür, çinko ve salistik asit içerikli maskesi iyi bir seçenek olabilir fakat eğer siyah maske kullanmamış biriyseniz, acı eşiğiniz düşükse kullanmanızı pek tavsiye edemeyeceğim.
Gratis’de 3 TL ye bulabileceğiniz maskeyi başka bir zaman 2. paketini açıp kullanabilirsiniz.

Bu arada denediğim ve sevdiğim bir maske olan Bee Beauty Yıkanabilen Kil Maskesi hakkında deneyimlerimi okumak için şuraya tıklayabilirsiniz. Ayrıca Bee Beauty Hydro Jel krem hakkında detaylı bilgi buraya tıklayabilirsiniz.

Güncel: İkinci paketten sonra acı hissetmedim ve sevmeye başladım. 

Add Comment