Evde Anket Çözerek Para Kazanmak – Clixsense

Öğrenci veya ev hanımı olabilirsiniz yada işiniz olmayabilir haliyle para kazanmak neredeyse imkansız olur. Halihazırda bilgisayar, telefon, tablet gibi elektronik aletlerlede yeterince zaman harcıyoruz. Harcadığınız bu zamanı paraya çevirme şansınız var. Nerede olursanız olun günde bir kaç anket çözerek para kazanmanız mümkün üstelik parayı TL cinsinden değil Dolar cinsinden alıyorsunuz. Dolayısıyla da kur farkı ekstra kazanç sağlıyor.

İlk olarak bu kuruluşu yakından tanıyalım.

Clixsense Nedir?

Bize bu olanağı sağlayan sitenin adı Clixsense. Clixsense Amerika tabanlı bir kuruluş olup 2007 yılından bu yana bir çok üyesine ödeme yapmıştır. Dünya çapında bir çok insana anketler ve görevler göndererek internetten para kazandıran güvenli bir şirkettir. Anket karşılığını her zaman dolar cinsinden öder. Tek bir anketten 2 dolar kazanabilirsiniz. Bir anketin süresi ise 10 dakika ile 30 dakika arası değişmektedir. Bakiyeniz 10$ ve üzeri olduğunda ise ödeme talep edebilir hale geleceksiniz. Bu anketleri araba, temizlik, yiyecek ve içecek markaları gibi farklı şirketler gönderiyor amaçları ise ürünleri hakkında sizlerin görüşünü almak yada yeni ürün piyasaya çıkarmadan önce fikirlerinizden faydalanmak.

Anket Çözerek Para Kazanmak

Aşağıdaki görselde anlayacağınız gibi biri 1 dolar diğeri 40 cent değerinde iki anket gönderiliyor. Bu rakamlar her zaman değişir bazen bir anket gönderilirken bazen aynı anda dört anket gönderilir.

Anketlere tıklayıp start tuşuyla başlayabilirsiniz. İlk olarak size mesleğiniz, yaşınız, geliriniz gibi bir kaç temel soru soruluyor. Bu bilgiler anket sonuçlarını değerlendirmek için kullanıyor ve kesinlikle gizli kalıyor.
Karşınıza çıkan şu sayfa anketi tamamlayıp tamamlamadığınızı soruyor. Eğer anketi sonuna kadar yapmışsanız evet butonuna tamamlamamışsanız hayır butonuna tıklıyorsunuz. Böylece kazandığınız para bakiyenize yatırılıyor.

Fakat eğer aradığı kriterlere uygun değilseniz anketten atabiliyor bu durumda ekranınızda şöyle bir yazı beliriyor. Üst üste anketten attığı olacaktır ama umudunuzu kaybetmeyin mutlaka size uygun bir anket gelecektir.

Tavsiye 1 : Gelen anketleri ertelemeden yapmalı ve günde bir kaç defa anket gelip gelmediğini kontrol etmenizi öneririm aksi taktirde ankette ulaşılmak istenen kişiye ulaşılıyor ve kotası doluyor.
Tavsiye 2: Profilinize anket gönderilmese bile Daily Surveys Routers bölümüne tek tek tıklamanızı öneririm. Bu şekilde bazen size uygun anket bulunuyor. Ek olarak sitenin Türkçe forumu da mevcut. Siteyle ilgili sorun yaşadığınızda bunu forumda paylaşarak diğer üyelerin görüşünü ve yardımını alabilirsiniz.

Siteye Nasıl Üye Olunur?

Siteye üye olmak için buraya tıklayabilirsiniz.Siteye girdikten sonra yukarıda gibi bilgilerinizi girip mavi kutucuğa tıklayarak üye olabilirsiniz. Bol kazançlar!

+ Clixsense’da daha fazla kazanç sağlamak için şu yazımı okuyabilirsiniz. Tık. 
+ İnternetten kolay para kazanma yolları adlı yazımı okumak için buraya tıklabilirsiniz.

One Response

  1. ysense 23 Nisan 2020

Add Comment