Loreal Paris Glow Mon Amour Highlighter

Loreal Paris Glow Mon Amour Highlighter Loreal Paris’in ürettiği yoğun aydınlatma sağlayan bir likit highlighter. Aydınlatıcının koyu ve açık tenliler için iki farklı tonu var ve içerisinde küçük küçük simler bulunuyor. Bu iki tür aydınlatıcıdan biri şampanya renginde (ve bence en güzeli bu.) açık tenlilerin kullanması için oldukça uygun. Diğeri ise Bellini adında kahverengi tonlarında daha koyu bir aydınlatıcı. Eğer esmerseniz ikincisini kullanabilirsiniz fakat şampanya rengi bir çok tene uyum sağlayabilecek potansiyelde.

Aydınlatıcı kolayca dağılıyor, kullanırken üründen fazla almamaya dikkat edin çünkü küçük bir damlası bile aydınlatma görevini başarıyla yerine getiriyor.  Damlalıklı olması kolay bir kullanım sağlıyor buna ek olarak aydınlatıcıyı el ile dağıtmaktansa sünger yardımıyla dağıtarak daha doğal bir görüntü sağlayabilirsiniz. Şampanya rengi aydınlatıcı arıyorsanız mutlaka ama mutlaka seçeneklerinizin arasına koymalısınız. 
Gratis’te indirimli fiyatı 37 tl civarı.

Açık tonlu aydınlatıcı görselde beyaz tonlarında görünebilir fakat daha sarı ve tam bir şampanya rengindedir. Bir damla aydınlatıcı bile yeterli derecede parlaklık veriyor. Aydınlatıcı ve özellikle de likit bir aydınlatıcı arıyorsanız mutlaka bir şans vermelisiniz.

Makyaja yeni başlayanlar için ‘Makyaj Malzemeleri Hangi Sırayla Kullanılmalı?’ adlı yazıyı okumak için buraya tıklayabilir. Makyajda Sıkça Yapılan Hatalar ve Öneriler adlı yazıyı okumak için buraya tıklayabilir. Eyeliner hakkında  ‘Eyeliner Çeşitleri Nelerdir? Hangi Eyeliner Daha Kolay Sürülür?’ adlı yazıyı buradan okuyabilirsiniz. 

Add Comment