Sivilceyle Mücadele Eden Ünlüler

Onları dergi kapaklarında, filmlerde kliplerde kusursuz görmeye alıştık fakat işin gerçek yüzü bu değil. Onlar da bizim gibi sivilceyle ve sivilce izi gibi sorunlarla mücadele ediyorlar üstelik tonlarca paraya rağmen. Photoshop, ışık ve makyajı uzman ellere bıraktıkları için biz onların her zaman kusursuz olduklarını düşünüyoruz. İşte sivilceyle mücadele eden ünlüler

Katy Perry

Yağlı bir cilde sahip olan Katy Perry, açık gözenekler ve sivilce gibi problemlerle baş ediyor. Buna rağmen kendiyle barışık bir kadın olan Katy, sivilceleri için oturup karar kara düşünmüyor.

Cameron Diaz

Bir çok filmde yer alan ve çoğunlukla seksi sarışın rollerini üstlenen Cameron Diaz bir zamanlar ciddi şekilde sivilce problemleri yaşıyordu. Diaz, doktor kontrolünde çeşitli ilaçlar ve sağlıklı beslenmeyle sivilcelerinden kurtulmayı başarmış.

Britney Spears

Bir zamanların çıtı pıtı güzellerinden olan Britney yağlı cilt problemi dışında alkol, uyuştucu ve sigara gibi kötü alışkanlıklar edindi. Bunun kaçınılmaz sonucu olarak yüzünde ve vücudunda sivilceler çıkıyor.

Kendall Jenner

Dünyaca ünlü manken olan Kendall Jenner çoğunlukla yanaklarında çıkan sivilcelerden muzdarip. Servetini düşünürsek aslında paranın her şeye çare olmadığını görebiliriz.

Brad Pitt

Dünyanın en yakışıklı aktörleri arasında yer alan Brad Pitt’in yüzünde ergenlikten kalma izler ve çukurlar var.

Rihanna

Kusursuz olduğunu düşündüğümüz Riri, makyaj, yoğun tempo ve stresten kaynaklı sivilceleriyle mücadele eden ünlüler arasında.

Jungkook (BTS)

Kore deyince aklımıza pürüzsüz bir cilde sahip güzel kızlar ve yakışıklı erkekler geliyor fakat onların da sivilceyle savaşan ünlüleri var. BTS grubundan Jungkook sivilce ve sivilce izleri gibi sorunlar yaşayan idollerden sadece biri.

 

 

Add Comment