Himalaya Beyazlatma Etkili Gündüz Kremi Yorum

Himalaya Beyazlatma Etkili Gündüz Kremi temelde beyazlatmayı vaat eden bunun yanında nemlendiren bir gündüz kremidir. Krem ten renginde olmasıyla fondöteni andırıyor fakat cilde uygulandığında herhangi bir renk vermiyor. Yeterince nemlendiriyor ve bunu yaparken yağlı bir his bırakmıyor. Kullanırken az miktar bir ürün ihtiyacınızı karşılayacaktır, cilde yeterince dağılması ve emilmesini sağlamak için masaj yaparak yedirmelisiniz.
Sadece kuru ve karma cilde sahip olanların kullanması öneriliyor.

Himalaya Beyazlatma Etkili Gündüz Kremi Neler Vaat Ediyor?

Himalaya Beyazlatma Etkili Gündüz Kremi canlı, parlak ve daha açık bir cilde sahip olmanızı sağlar. Bu yağsız günlük krem, UV koruması* ve üç etkili sağlamak için eşsiz bitki özleri ile zenginleştirilmiştir. 
İçerisinde meyan kökü ve beyaz reçine içerir.
Meyankökü cildin rengini açmaya ve koyu lekelerin görünümünü azaltmaya yardımcı olarak cilde daha aydınlık bir ton kazandırdığı bilinmektedir. Beyaz Reçine antioksidan özellikleri sayesinde hafif pigmentasyon ve lekelerin görünümünü azaltmaya böylece cildin tonunu eşitlemeye yardımcı olur. 

*Dikenli zencefil ve büyük galangal cildi güneşin zararlı UV ışınlarından korumaya yardımcı olur.

Not: UV ışınlarından korumasının yanında alkol ve paraben de içermiyor.

Yorumum

Beyazlatma etkisini görmek için kutusu bitene kadar kullanmak gerekiyor fakat ben piyasadaki bir çok ürünün vaat ettiği gibi beyazlatacağını düşünmüyorum. Daha çok uv ışınlarından koruması ve nemlendirici özelliği için kullanmanızı öneririm bunun yanında vaat ettiği gibi beyazlatırsa da tadından yenmez.
Olumsuz özellikleri arasında kremin kıvamı ne kadar yoğun olsa da cildim karma olmasına rağmen nemlendirme özelliği  yetersiz kalıyor ayrıca bazı hassas ciltlerde ters tepki yapabilir. Ne yazık ki ben sevemedim. Kısacası almasanız da olur diyebileceğim bir nemlendirici. Bunun haricinde kendisinden oldukça memnun kaldığım ve uv ışınlarından koruma sağlayan Loreal Paris nemlendirici gündüz kremi önerisi için buraya tıklayabilirsiniz.

Konusu açılmışken aslında hepimizin bildiği küçük bir tüyo vermek istiyorum. Cildinizin beyazlaması için düzenli olarak 50 faktör güneş kremi kullanır ve güneşe maruz kalmazsanız teniniz zaten beyazlayacaktır. Himalaya gündüz kreminin de uv ışınlarından koruma özelliği olduğunu düşünürsek dolaylı yoldan beyazlatma sağlayabilir. 🙂

Add Comment