Shahrukh Khan Filmleri 2018 – 2019 (Dev Arşiv)

Hindistan’ın en büyük yıldızlarından biri olan Shahrukh Khan (53) bu yaşa kadar yüzlerce filmde oynamış ve başarılı oyunculuğu ile kalpleri kazanmayı başarmıştır. Shahrukh Khan filmleri için ağırlıklı olarak romantik komedi ve dram türlerindedir ve yediden yetmişe herkesin kalbini kazanmayı başarmıştır. Bu listede Shahrukh Khan’ın oynadığı en iyi ve en yeni filmleri bulabilirsiniz. En iyi Shahrukh Khan filmleri için listeye göz atabilirsiniz. En yeni Shahrukh Khan filmleri 2018 – 2019 

Shahrukh Khan Filmleri

Zero (Yıl: 2018 | IMDb Puanı: 6,1)

zero shahrukh khan

Shahrukh Khan filmleri arasında en taze olanıdır. Shahrukh Khan, Zero filminde Kaj adında bir adamı canlandırmaktadır. Aşkı bulmak için mücadele eden Kaj, yeryüzünde en çok aranan kadınlardan biri ile bir araya gelir. Hiçbir beklentisi olmadan başlayan bu birleşme zamanla değişecektir çünkü gerçek aşkın birçok formu vardır. 

Jab Harry Met Sejal (Yıl: 2017 | IMDb Puanı: 5,4)

Evlenmeden önce çıktığı tur sırasında nişan yüzüğünü kaybeden Sejal tur rehberinden yüzüğü bulması için yardım ister. Harry( Shahrukh Khan) ise çapkın bir tur rehberidir. Çapkınlığı yüzünden işini kaybetmek üzeredir. Sejal ile anlaşıp yüzüğü bulmak için uzun bir yolculuğa çıkarlar. Bu yolculuk sırasında içlerindeki boşluğun dolduğunu anlayacaklardır. İzlenmesi gereken en yeni Shahrukh Khan filmleri arasında yer almaktadır.

Raees (Yıl: 2017 IMDb Puanı: 7,0)

raess
80’lerin Hindistan’ında içki satışı yasaktır bu dönemde para kazanmak için her yolun mübah olduğunu düşünerek içki kaçakçılığı yapan Raees, bir çetenin üyesidir ve küçüklükten beri bu işi yapmaktadır. Bir polis memuru olan Majmudar ise bu çete lideri Raees’i yakalamayı hayatının amacı haline getirir. 

Dear Zindagi  (Yıl: 2017 IMDb: 7.7)

Dear zindagi film

Film sektöründe görüntü yönetmeni olarak çalışan Kaira’nın en büyük sıkıntısı başarısız ilişkileridir. Bir gün konuşma yapan Psikolog Jehangir Khan’ın (Shahrukh Khan) konuşmasına rastlar. Jehangir Khan etkileyici yöntemleriyle bütün sıkıntıların geçmişte yaşanan olaylardan kaynaklandığını anlar. Aynı sorunları yaşayan Jehangir ile aralarında bir yakınlaşma başlar.

Tubelight (Yıl: 2017)

tubelight salman khan

Brahat ve Luxman Hindistan’ın küçük bir kasabasında yaşayan iki kardeştir. Hindistan’da bir iç savaş çıkar ve hükümet gençleri savaşa katılmak için çağırır, Brahat bu savaşa katılır. Film iki kardeşin birbirini bulma çabasını anlatır. Shahkrukh Khan’ın konuk oyuncu olarak katıldığı filmin başrolünde Salman Khan oynamaktadır.

Fan  (Yıl: 2016 | IMDb Puanı: 7,2)

Gaurav, Hollywood’un en büyük yıldızlarından olan Aryan Khanna’nın takıntılı bir hayranıdır. Üstelik görünüş olarak da ona çok benzer. Gaurav Delhi’ de ki bir yetenek yarışmasında Arya’nın taklidini yaparak yarışmayı kazanır. Mutluluğunu paylaşmak için Aryan’nın yaşadığı yere yani Mumbai’ye gider. Burada işler beklendiği gibi gitmez ve Gaurav’ın içindeki sevgi nefrete dönüşür. Artık Gaurav‘ın tek isteği Aryan’nın hayatını altüst etmektir.

Dilwale (Yıl: 2015 | IMDb Puanı: 5,2)


Raj ( srk ) bir mafya üyesidir bir gün Mera adında genç bir kızla tanışır fakat daha sonra bu kızın düşman çetenin liderinin kızı olduğunu öğrenir. Aşkları büyük bir sınavdan geçecektir.

Paheli (Yıl: 2005 | IMDb: 6.7)

Lachchi hayatta en çok değer verdiği şey para olan bir adamla evlenmiştir üstelik onu nikah gecesi terk eder. Tek başına kalan Lachchi’nin hayatına, eşine çok benzeyen ve kendisine sonsuz bir aşkla bağlanmaya hazır bir hayalet girer yıllar boyunca onun yanında kalır fakat bir gün kocası eve dönecektir. Shahkrukh Khan filmleri

Happy New Year (Yıl: 2014 | IMDb Puanı: 5,1)

Charlie, uzun zaman önce babasının uğradığı iftiranın bedelini ödetmek için büyük bir intikam planı hazırlamıştır. Bu intikam planıyla büyüyen Charlie, birkaç kişiden oluşan küçük bir ekip hazırlar. Amacı Dubai’de düzenlenecek uluslararası dans yarışmasına girerek burada büyük bir soygun yapmaktır. Eğlenceli ve komik ilerleyen bu film oldukça başarılı dans sahnelerine sahip.

Chennai Express/ Aşk Treni (Yıl: 2013 | IMDb Puanı: 6,0 )

Chennai Express

Raul (Shahrukh Khan) Mumbai’de yaşayan ve ailesini bir trafik kazasında kaybetmiş bir adamdır. Büyük babasının son arzusunu gerçekleştirmek için Hindistan’ın diğer ucunda yer alan Rameswaram’a ve daha sonra Ganj nehrine gitmesi gerekir. Trende Meenamma (Deepika Padukone) adındaki kızla karşılaşır. Bu kız, babası tarafından zorla evlendirilmek istendiği için evden kaçmıştır. Çıktı bu yolculuk hayal ettiğinden çok daha farklı geçecektir.

Jab Tak Hai Jaan (Yıl: 2012 | IMDb Puanı: 8,2)

Samar geçmişinde yaşadığı acıları unutmak için Bomba İmha Timi’nde çalışmaktadır. Bugüne kadar yüzlerce bombayı imha etmiş gözü kara bir bomba imha uzmanıdır. Bir gün Akira adında bır kızı boğulmaktan kurtarır. Bu sırada Akira, Samar’a ait hatıra defterine rastlayarak onun aşk hikayesini okumaya başlar.

Don 2 (Yıl: 2011)

Don 2 film
“Don’u yakalamak zor değildir, sadece imkansızdır.”
Don Asya’da sürdürdüğü uyuşturucu ticaretini Avrupa’ya ve Amerika’ya yaymak ister. Avrupalı uyuşturucu baronları ise Don’u yok etmek için plan yaparlar.

Ra.One (Yıl: 2011 | IMDb Puanı: 4,8)

Ra one
Shekbar video oyunu yaratıcısıdır. Oğlu ise video oyunlarındaki kötü adamlara ilgi gösterir. Bunun üzerine Shekbar kötülerin kaybetmediği yeni bir oyun ve Ra.one adında güçlü ve kötü bir karakter yaratır. Bu oyun, bilgisayar ortamından çıkarılarak günün çok ötesinde bir teknoloji kullanılır fakat ortaya ciddi bir sorun çıkar. Ra.one yazılımdaki komutlara uymamaktadır.

Benim Adım Khan (Yıl: 2010 | IMDb Puanı: 7,5)

My name is khan

Shahrukh Khan filmleri arasında dünyada en çok ses getiren filmlerden biri de My Name is Khan.
Asperger sendromu olan Rizwan Khan bir Müslümandır. Annesi öldükten sonra Amerika’ya küçük kardeşinin yanına gider. ve Mandira adında Hintli bir kadınla evlenir. Birlikte bütün engelleri aşarak mutlu bir hayat sürerken 11 eylül saldırısı yaşanır ve oğulları Khan soyadını taşıdığı için (Müslüman olanlar bu soyadı kullanır) öldürür. Bu olaylardan sonra Rizwan kendisini terk eden karısını geri kazanmak ve adını temize çıkarmak için Başkan Obama ile görüşüp ona diyecektir ki: “Sayın Başkan, benim adım Khan ve ben bir terörist değilim.” Bu film Shahrukh Khan’ın en başarılı ve en anlamlı filmlerinden biridir ve mutlaka izlenmesi gerekenler arasındadır.

Dulha Mil Gaya/ Found a Groom (Yıl: 2010 | IMDb Puanı: 7,2 )

Tej çok zengin ve lüks içinde yaşayan bir adamdır, partileri katılmayı ve kadınlarla tanışmayı sever. Shimmar da tıpkı Raj gibi zengin ve partileri seven bir kadındır. Aşk ve sevgi hakkında pek fazla tecrübesi olmayan ikili bu kavramlarla tanışır. Shahrukh Khan bu filmde Pawan Raj Gandhi adında bir yan rolü canlandırmaktadır.

Billu Barber (Yıl: 2009 | IMDb Puanı: 6,2)

Billu barber

Billu, evli ve iki çocuklu fakir bir berberdir. Ünlü bir film yıldızı olan Sahir Khan’la (Srk) çocukluktan beri arkadaş olduğunu söyler. Bu haber tüm köyde yayılır. Kısa bir süre sonra Sahir Khan film çekimi için bu köye gelmeye karar verir. Sahir Khan’la tanışmak isteyen tüm köylü Billu’ya hediye hediyeler vermeye ve jestler yapmaya başlar. Sahir’in Bullu’yu tanıyıp tanımayacağı ise bilinmez.

Rab Ne Bana Di Jadi / Sende Rabb’imi gördüm (Yıl: 2008 | IMDb Puanı: 7,2)

Taani evlenmek istediği adamı kaybeder. Taani’yi bu dünyada yalnız başına bırakmak istemeyen babası son nefesini vermeden önce Surinder adında güvenilir bir adamla evlenmesini ister. Taani babasının son arzusunu gerçekleştirir. Taani bu evliliği istemeden yapmış olsa da Surinder ona deliler gibi aşıktır ve onu kendine aşık edebilmek için bambaşka birine dönüşür. Amacı gerçekte olduğu kişiye aşık etmektir fakat planları istediği gibi gitmez. Shahrukh Khan film için iki farklı karakteri canlandırır.

Bhootnath (Yıl: 2008 | IMDb Puanı: 6,3)

Gemide mühendis olan Aditya (Shahrukh Khan) işlerinden dolayı ailesiyle birlikte başka bir yere taşınır. Burada boş tek bir ev bulurlar bu ev için kötü söylentiler vardır. Mecbur kalan Aditya ailesiyle buraya taşınır. Kısa bir süre sonra iş için uzun bir yolculuğa çıkması gerekir. Eşi ve çocuğu Banku’yu evde tek başına bırakır. Banku’nun karşısına Bhoothnath adında yaşlı bir hayalet çıkar. Shahrukh Khan’ın yan rolde oynamasına rağmen izlenmesi gereken filmler arasındadır. Shahrukh Khan film

Om Shanti Om (Yıl: 2007 | IMDb Puanı: 6,7)

Om shanti om

Derler ki “Eğer bir şeyi tüm kalbinle istersen işte o zaman tüm evren dileğini gerçekleştirmek için yardım eder.”
Amatör bir oyuncu olan Om (Shahrukh Khan) ünlü bir oyuncu olan Shanti’ye aşıktır öyle ki zaman zaman herkes onun kafayı yediğini düşünür. Bir film çekiminde Shanti’nin kaza geçirmesini engelleyerek tanışıp arkadaş olurlar. Ancak bir gün Shanti’ye kötü bir oyun oynanır. Shanti sevdiği adam tarafından öldürülmek üzeredir. Bunu gören Om, Shanti’yi kurtarmak isterken yaşamını kaybeder ancak başka biri olarak yeniden doğar olayları hatırladığında ise büyük bir intikam için hazırlanır. Tıpkı Shanti gibi görünen bir kız ona yardım edecektir.

Chak De India (Yıl: 2007| IMDb Puanı: 4,4)

Kaber Khan Pakistanlılar ile oynanan bir okey maçında son atışını yapar fakat mağlup olur. Onu seven ve üzüldüğünü söylemek isteyen Pakistanlı bir çocuk ile el sıkışırken basın Kaber Khan ve Pakistanlı çocuğun fotoğrafını çekip maçı bilerek kaybettiğini iddia ederler. Kaber, medyanın yaptığı bu yalan haber yüzden işinden kovulur. 7 yıl sonra kızlar için kurulacak bir hokey takımı için geri döner.

Don (Yıl: 2006 | IMDb Puanı: 7,2)

Uyuşturucu kaçakçısı Don’a benzeyen Vijay adında sıradan bir kişi, bir polis memuru tarafından Don’un yerine geçmesi için görevlendirilir fakat polis memurunun öldürülmesi ile işler kötüye gitmeye başlar. Vijay’ın masum olduğunu ve Don olmadığını sadece sevdiği kız Roma ile eski bir mahkum kanıtlayabilir.

Kabhi Alvida Naa Kehna / Asla Elveda Deme (Yıl: 2006 | IMDb Puanı: 6,1 )

Kahbi alvida naa kehna

Dev, geçirdiği bir kaza yüzünden futbol kariyerini yarıda bırakarak kalan hayatını beden öğretmeni olarak geçirir. Eşi Rhea ise kariyerinde hızla yükselmekte olup kocası Dev ve çocuğu ile pek ilgilenemez. Tıpkı Rhea gibi Maya’nın da iyi giden bir evliliği yoktur. Kendini yalnız hisseden Dev ve Maya uzun bir süre sonra yeniden karşılaşır.

Swades: We, The People (Yıl: 2004 | IMDb Puanı: 8,3)

Nasa’da Proje müdürü olarak çalışan Hintli Mohan Amma, kendini büyüten dadısının bulmak için Amerika’dan memleketi Hindistan’a döner. Dadısının yaşadığı Charanpur adındaki bu köyde hükümetin halkıyla hiç ilgilenmediğini, halkın açlık ve sefalet içinde yaşadığını görür. Üstelik bundan daha kötü olan şey ise bu yönetime kimsenin ses çıkarmamasıdır. Mohan ya bu köyde kalarak köylülere yardım edecek ya da Amerika’da ki rahat yaşamına geri dönecektir.

Veer – Zaara (Yıl: 2004 | IMDb Puanı: 7,4)

Bir oyuna kurban düşen Veer, 22 yıl boyunca hapishanede yaşamaktadır. Üstelik geride Zaara adında bir kadınla yarım kalan bir aşk hikayesi bırakmıştır. Bir gün bir kadın Veer’in hikayesini dinleyerek suçsuz olduğunu ispatlamaya çalışır. Peki bu yarım kalan aşk hikayesi 22 yıl sonra kaldığı yerden devam edecek mi? Veer’in suçsuz oldugu ortaya çıkacak mı?

Main Hoon Na (Yıl: 2004 | IMDb Puanı: 7)

Hindistan ve Pakistan’ın arasını düzeltmek için Milat adlı bir proje hazırlanır projeyi açıklarken saldırı olur ve Tümgeneral Shekhar ağır yaralanır. Ölmeden önce oğlu Ram’a bir kardeşi olduğunu ve onu bulması gerektiğini söyler aynı zamanda komutanın kızını korumak için de görevlendirilmiştir. Ram bu görevleri yerine getirmek için bir üniversiteye başlamak zorunda kalır.

Kal Ho Naa Ho (Yıl: 2003 | IMDb Puanı: 8)

Kendi içinde sorunları ile başa çıkmaya çalışan ve olgun bir kız olan Nina’nın mahallesine Aman adında bir genç erkek taşınır. Zaman geçtikçe birbirlerine aşık olurlar fakat Aman’ın beraber olmasını engelleyecek büyük bir sırrı vardır. Artık tek istediği onu koruyabilecek güvenilir birine emanet etmektir. Shahrukh Khan filmleri içinde duygu yüklü bu yapım mutlaka izlenmesi gerekenler arasındadır.

Chalte Chalte (Yıl: 2003 | IMDb Puanı: 6,6 )

Raj orta halli bir insandır ve nakliye işinde çalışır Priya ise moda dünyasında çalışan ünlü bir modacıdır.Farklı dünyalarda yaşayan bu iki kişi şans eseri karşılaşır ve aşık olurlar ancak Aşkların önünde büyük bir engel vardır Priya yakın zamanda Beşik Kertmesi olan çocukluk aşkı ile nişanlanmış ve düğün hazırlıkları yapılmıştır.

Shakti: The Power (Yıl: 2002 | IMDb Puanı: 6,1)

Shekhar ve Nandini çocukları ile birlikte Kanada’da yaşamaktadır Shekhar’ın annesi öldürülünce cenazeye katılmak için hep beraber Hindistan’a dönerler fakat beklenmedik olaylar gelişir. Shekhar ve Nandini bir kan davasının ortasında kalınca çocuklarını korumak için çabalarlar.

Hum Tumhare Hain Sanam / Ben Seninim (Yıl: 2002 | IMDb Puanı: 5,5)

Shahrukh Khan filmleri arasında yer alan bu filmde Radha ve Suraj (Salman Khan) çocukluktan beri arkadaştır. Onlarla birlikte büyüyen Gopal (Shahrukh Khan) ise yıllar sonra Radha’ya evlenme teklif eder ve evlilik hazırlıkları başlar. Radha, Gopal’ı ne kadar çok sevdiğini söylese de Gopal’ın içinde arkadaşı Suraj’a karşı geçmeyen bir kıskançlık ve şüphe vardır. Bu kıskançlık hem evliliğini hem de çevresindeki insanları tehlikeye atar.

Devdas (Yıl: 2002 | Puanı: 7,6 )

Devdas shahrukh khan

Londra’da uzun bir süre yaşayan Devdas, memleketi Hindistan’a döner burada çocukluk aşkı Paro’yla evlenmeye karar verirler. Farklı sınıflarda yaşayan iki sevgilinin aileleri bu evliliğe karşı çıkarlar. Bunun sonucunda Devdas yıkılır ve kendini alkole verir, ona aşık olan hayat kadını bile yardım edemez. Paro ise annesinin hırsı yüzünden sevmediği bir adamla evlenmeye zorlanır. Shahrukh Khan filmleri içinde en duygusal olanlardan bir tanesidir.

Kabhi Kushi Kabhie Gham / Biraz Neşe Biraz Keder (Yıl: 2001 | IMDb Puanı: 7,5 )

Rahul’un babası onu yakın arkadaşının kızı Nania ile evlendirmek ister fakat Rahul, Anjali adında bir kıza aşıktır. Rahul, Anjali’nin yanına gider ve bir takım talihsiz olaylar sonucu hemen o gün Anjali ile evlenir. Babası Rahul’u evlatlıktan reddedince Rahul İngiltere’ye gider. Aradan süre geçmiştir Rohan babası ile abisini barıştırmaya karar verir.

Asoka (Yıl: 2001 | IMDb Puanı: 6,7 )

Asoka shahrukh khan film

Shahrukh Khan’ın kötü adam rolünü oynadığı filmlerden biridir. Kral Asoka büyük ve kanlı bir savaşın ardından tekrar savaşmamak için yemin eder Buda’dan öğrendiklerini herkese anlatmak için zorlu bir yolculuğa çıkar.

One 2 Ka 4 (Yıl: 2001 | IMDb Puanı: 5,5 )

Özel kuvvetlerde polis olan şehit ve uyuşturucu karteli liderini yakalarlar. Kısa bir süre sonra Javed kimliği belirsiz bir tarafından öldürür. Tek başına kalan Arun hem kendini hem de Javed’in çocuğuna dikkat etmek zorundadır.

Mohabbatein / Aşk hikayeleri (Yıl: 2000| IMDb Puanı:7,1)

Amitabh, bir okulda müdürlük yapan ciddi bir adamdır. Bu okulda aşk yasaktır fakat 3 öğrenci kalplerini çoktan başka birilerine kaptırmıştır. Bu filmde üç arkadaş arasında geçen dostluk ve sevgiyi, hiçbir engelin aşkın karşısında duramayacağını anlatılıyor.

Phir Bhi Dil Hai Hindustani (Yıl: 2000| IMDb Puanı: 6,3)

Ünlü bir iş adamına büyük bir suikast düzenlenmiş fakat iş adamı saldırıdan Sağ Salim kurtulmayı başarmıştır bütün Hindistan bu olayı konuşmaktadır. Dolayısıyla bu konu ile ilgili yapılacak haberler çok önemlidir. Birbiriyle rakip olan haber muhabiri Ajay (Shahrukh Khan) ve Ria bu iş adamı ile röportaj yapabilmek için birbiriyle mücadele ederler.

Kuch Kuch Hota Hai / Bir şeyler oluyor (Yıl: 1998 | IMDb Puanı: 7,7)

Anjali ve Rahul çok yakın iki arkadaştır bir gün Tina adında bir kız okula gelir. Rahul bu kıza aşık olur fakat gözünün önündeki Anjali’yi görmez. Anjali aşkının karşılıksız olduğunu anlayınca aralarından çekilir. Yıllar sonra Tina ve Rahul evlenir Tina doğum sırasında vefat eder ve çocuğu için yaş gününde okuması gereken 8 adet mektup bırakmıştır. 8 ve son mektup Anjali ile ilgilidir. Bu mektup herkesin hayatını değiştirecektir.

Dil se.. / Kalpten gelen (Yıl: 1998 | IMDb Puanı: 7,7)

Amar bir radyo programcısıdır, hazırladığı haberleri için seyahat etmesi gerekir. Gittiği yerde tanıştığı bir kıza aşık olur. Kadın Amar’dan hoşlanmasına rağmen karşılık vermez. Amar bir süre sonra tekrar aynı kadını görünce aşkını itiraf etmeye karar verir. Kadın hakkında bildiği tek şey ise ismidir.

Yes Boss (Yıl: 1997 | IMDb Puanı: 6,9)

yes boss

Seema zengin olma hayalleri ile yaşayan genç ve güzel bir kızdır. Zengin bir adam olan Sidharth Seema’ya evlenme teklifi eder ve Seema kabul eder Rahul ise (Shahrukh Khan) Sidhard’ın çalışanlarından biridir. Orta halli olan bu adam da Sema’dan hoşlanmaktadır. Patronunun Seema’yı aldatarak ona yalan söylediğini öğrenir. Hem kimliğini ortaya çıkarmadan patronun yalanların ortaya sermeli hem de Seema’yı kazanmaya çalışmalıdır.

Koyla (Yıl: 1997 | IMDb Puanı: 6,3)

İki erkek kardeşten biri hükümdar diğeri sanayi kralıdır. Kendileri için çalışan insanlara sürekli eziyet ederler. Üstelik bununla da kalmaz işçilerin eşlerine de tecavüz ederek isyan eden herkesi öldürürler. Bir gün Raja kendine güzel bir kadın aramaktadır ve gözüne kestirir fakat Gauri’nin onunla evlenmek istemeyeceğini bilir. Bu yüzden kendisine çalışan Shanker (Shahrukh Khan) adında yakışıklı bir adamın fotoğrafını göstererek onu kandırır.  Shahrukh Khan filmleri

English Babu desi Mem (Yıl: 1996 | IMDb Puanı: 4,9 )

Vikram Mayur (Shahrukh Khan) İngiltere’de büyümüştür bir gün ailesinin bazı problemler yaşadığını öğrenir ve Hindistan’a döner. Kardeşinin 8 yaşındaki oğlu Nandu ile ilgilenecek kimse yoktur. Vikram bir süre yeğeni ile ilgilendikten sonra İngiltere’ye işlerin başına dönmek zorundadır ancak bir yandan yeğenini, bir yandan da burada tanıştığı kızı bırakmak istemez.

Dilwale Dulhania Le Jayenge / Cesur Yürek Gelini Alır (Yıl: 1995| IMDb Puanı: 8,2 )

Geleneklere bağlı normal bir ailenin kızı olan Simran, babasının isteği üzerine evlenecektir. Evlenmeden önce babasından bir listeye vardır o da Avrupa’yı gezmektir. Bir gün zengin bir ailenin oğlu olan Raj ve Simran Avrupa gezisine tanışırlar ve çok geçmeden aşık olurlar. Babası Simran’ın başka birine aşık olduğunu öğrendiğinde Simra’nı alır ve başka bir yere götürür. Raj ise kolay pes etmez ve Simran’ı aramaya koyulur. 

Deewana (Yıl: 1992| IMDb Puanı: 7)

En eski Shahrukh Khan filmleri arasında yer alan Deewana’nın konusu kısaca şöyle: Kajal, ünlü bir şarkıcı olan Ravi ile evlenir. Kısa bir süre sonra Ravi amcası tarafından öldürür. Bu olaydan sonra annesi hayatı alt üst olan Kojal’ı başka bir şehre götürmek ister. Taşındıkları bu yeni şehirde Raj adında bir delikanlı (Shahrukh Khan) Kajal’a aşık olur ve evlenmek ister. Kajal bu teklifi reddetse de annesi onu ikna eder. shahrukh khan filmleri izle

6 Comments

  1. Yeliz 14 Şubat 2019
    • Delimibu.com 16 Şubat 2019
  2. Mervesrk 16 Şubat 2019
    • Delimibu.com 16 Şubat 2019
  3. Bisizorfren 19 Şubat 2019
  4. nurgül 22 Şubat 2019

Add Comment