Clixsense İle Anket Çözerek Para Kazanmak

Clixsense nedir?

ClixSense 2007 yılından bu yana kullanıcılarına anketler ve görevler yaparak internetten para kazandıran profesyonel ve güvenilir bir şirkettir. Amerika tabanlı bir kuruluş olup 2007 yılından bu yana bir çok üyesine ödeme yapmıştır. Şimdiye kadar kurulmuş olan en güvenilir ve en fazla para kazandıran bir PTC sitesidir. Diğer dillerin yanında herkesin sorunlarını ve görüşlerini yazdığı Türkçe forum mevcuttur.

Sitenin en avantajlı yönü ödemeleri dolar cinsinden yapmasıdır. Yani bu demek oluyor ki bir anketi tamamladığınızda dolar ile para alırsınız.


Clixsense Nasıl Para Kazandırır?

clixsense anket

1- Anket

Anket yapmak sitede para kazanabileceğiniz en basit yoldur. Doritos, Lays, Magnum, Philips gibi büyük firmalar üzerinde çalıştığı reklam filmleri veya çıkaracakları ürün için sizin görüşlerinize ihtiyaç duyar. Bunu da genellikle 10 dakikalık kısa bir anketle sağlarlar. Bu firmalar sadece gıda sektörüyle sınırlı kalmaz. Çeşitli temizlik markalarından giyim markaları bile bu alanda anket yollar ve karşılığında anket başında en az 0,30 cent en çok 2,5$ arası para kazanırsınız. Anketlere başlamadan önce sizden kendiniz hakkında temel bilgiler (yaş, cinsiyet, şehir vs.) istenir. Profilinize uygun anket bulunduğunda ise size gönderilir. Örneğin Orkid, Philips gibi markalar anketlerini kadınlara gönderir.
Anketler her gün düzenli olarak gönderilmez. Bazen günde 4-5 tane gönderilirken bazı günler hiç gelmez. Siteye günde iki kere girip kontrol edebilirsiniz ayrıca ClixAddon eklentisini yükleyerek anket geldiği anda bildirim alabilirsiniz. 

2- Görevler

Task olarak geçen bölüm en yüksek paraları kazanabileceğiniz bölümlerdendir. İngilizce bilginize güveniyorsanız rahatlıkla bu görevleri tamamlayabilirsiniz. Level atladığınız takdirde görev başı ödenen miktar artmaktadır. Siteyi ne kadar kurcalar ve ne kadar çok görev yaparsanız o kadar para kazanırsınız.

 

3-Teklifler 

Offers yani teklifler bölümünde mini anketler doldurarak, oyun oynayarak ve çeşitli uygulamaları indirerek, radyo dinleyerek ve hatta alışveriş yaparak para kazanmak mümkün.

Not: Önceleri reklam izleyerek ve şans oyunu oynayarak para kazanmak gibi alternatifler vardı ama yeni gelen değişikliklerle bu seçenekler kaldırıldı.

Ödeme

Bakiyeniz 10$ ve üzeri olduğunda ise ödeme talep edebilirsiniz.
Ben şimdiye kadar defalarca ödeme talep ettim ve hepsi elime ulaştı, sitenin güvenilirliği konusunda hiç bir şüpheniz olmasın. 
Şu ana kadar 174$ kazandım doların bugün ki değeriyle hesaplarsak 990 TL’ye karşılık geliyor ayrıca şunu da belirtmek isterim ben bunun büyük bir bölümünü sadece anket tamamlayarak kazandım. Site bulunan diğer arkadaşlar görevler yaparak seviyesini geliştirip daha çok kazanıyor. Siz anket haricinde görevler ve teklifler yaparak bunun beş katını kazanabilirsiniz. Belki anlatıldığı gibi binlerce lira
kazanamayabilirsiniz (bunu yapmak için epey bir referansa ve iyi bir İngilizceye ihtiyacınız var) ama düzenli giriş yaptığınızda elinize iyi bir miktar para geçeceği gerçektir.

Not: Anketler profilinize uygun anketler olduğunda gönderilir dolayısıyla bir kaç gün anket gelmemesi normaldir. Profilinizi doldurarak size uygun anketleri bekleyebilir veya görevleri yaparak para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Kayıt Olmak İçin: Buraya Tıklayın.

Üyelik ve Site Kullanımı Hakkında Daha Detaylı Bilgi İçin: Buraya Tıklayın.

3 Comments

  1. murat 23 Mayıs 2019
  2. Vugar.mirzayev22@gmail.com 27 Nisan 2020
  3. Murat 27 Nisan 2020

Add Comment