Saplantılı Aşk Konulu Filmler

Saplantılı Aşk Konulu Filmler

Fear (1996)

Nicole, yakışıklı ve çekici David ile tanıştığında hayatının aşkını bulduğunu düşünür ancak genç kadının erkek arkadaşında fark edemediği bazı şeyler vardır. Sevgisi bir saplantıya dönüşen David’in tuhaf davranışları genç kadını korkutmaya başlar. İlişkiyi bitirmek isteyen Nicole’ün hayatta kalması bile bir mucize olacaktır. 1996 yılı bu yapım saplantılı aşk konulu filmler arasında yerini almaktadır.

The Roommate (2011)

Üniveristeye yeni başlayan Sara bir yandan okula alışmaya çalışırken bir taraftan da yeni oda arkadaşı Rebecca ile tanışır. Rebecca’nın psikolojik sorunları vardır ve Sara’yı takıntı haline getirir. Rebecca kendi de dahil olmak üzere Sara’nın çevresindeki bütün insanlara zarar vermeye başlar.

Obsessed (2009)

Derek Charles’ın karısı Sharon ve oğlu Kyle ile birlikte güzel bir hayatı vardır fakat bu güzel hayatları Lisa adında güzel bir kadının geçici süreliğine çalışmak için şirkete gelmesiyle değişir. Derek ve Lisa küçük flörtleşmeler yaşamıştır fakat bu flörtleşmeşleri farklı şekilde algılayan Lisa, Derek’le birlikte olmayı giderek takıntı haline getirir ve onu elde etmek için şiddetini arttırarak her yola başvurur. Film kadrosunda ünlü şarkıcı Beyoncé Knowles (Kyle) rol almaktadır. Saplantılı Aşk Konulu Filmler

Lolita (1997)

Kızından faydalanabilmek için ev sahibesi ile evlenen bir profesörün henüz 14 yaşında ve gelişme çağını tamamlamamış Dolores hakkında akıl almaz arzuları vardır. Kıza zaman içinde Lolita adını takan adam, sırf ona yakın olabilmek için zerre kadar sevmediği annesi ile evlenmiştir.

You Get Me (2017)

Tyler ve kız arkadaşı Alison büyük bir kavga sonucu partiden ayrı çıkarlar ve Tyler o gece Holly adında bir kızla tanışırak kendini onun kollarında bulur. Tyler bu geceyi geride bırakmaya çalışırken Holly tehlikeli bir takınıtı geliştirir ve aşklarını canlı tutma umudu ile Tyler’ın lisesine geçiş yapar. Üstelik her şeyden habersiz olan Alison ile yakın arkadaş olmaya karar verir. Alison’ı kaybetmek istemeyen Tyler oldukça zor günler geçirecektir. Saplantılı aşk konulu filmler arasında yerini almaktadır.

Dizi Bonusu 1: You (2018)

Joe bir gün kitapçı dükkanına giren Beck adında bir kız Joe’nun ilgisini çeker.Bu kızı keşfetme isteğiyle yanıp tutuşan Joe, ayaklarını yerden kesen bu kız hakkında bilgi edinmeye başlar. Her gün sosyal medya hesaplarını stalklayan Joe’nun takıntısı giderek artar. Artık attığı her adımı takip edecek Beck’in kalbini kazanmak için en doğru zamanı kollayacaktır. Bu takıntılı davranışları kendine çevresindeki insanlara zarar vermeye başlayacaktır.

Dizi Bonusu 2: Fi (2017)

İnternet dizisi olarak başlayan bu yerli dizi reyting kaygısından ve sansürden uzak olarak çekilmiş ve büyük bir başarı yakalamıştır. Fi dizisi, Can Manay adında bir psikologun hayatını konu almaktadır. Karşılaştığı güzeller güzeli Duru’ya ilk görüşte aşık olur fakat Duru’nun Deniz adında bir sevgilisi vardır. Normal bir komşu olarak kendini tanıtan Can gün geçtikçe onların hayatına sızacak ve Duru’yu elde etmeye çalışacaktır. Can, hem aşk hem de iş arasında hayatına devam ederken, Özge Egeli adında bir muhabir de onun karanlık ve kirli geçmişini ortaya çıkarmak için çabalamaktadır.

Add Comment