Bee Beauty Yüz Temizleme Köpüğü Nar İçerikli

Bee Beauty Yüz Temizleme Köpüğü Nar İçerikli

Gratiste bulunan Bee Beauty ürünlerinleriyle mutlaka karşılaşmışsınızdır. Hem fiyat hem de performans açısından oldukça başarılı buluyorum ve şu ana kadar Bee Beauty ürünlerinden hiçbiriyle sorun yaşamadım.
Bu markanın kullandığım ve sevdiğim ürünleri:

– Bee Beauty Yüz Temizleme Köpüğü Nar İçerikli
Bee Beauty Soyulabilen Yüz Maskesi Kömür
Bee Beauty Beyaz Kil Maskesi
Bee Beauty Hydro Jel Krem

Yaz aylarının gelmesiyle yüz temizliği bir hayli önem kazandı. Yazın ciltte biriken toz, makyaj ve ter temizlenmezse sivilceye neden olabiliyor. Bunu engellemek için cildinizle uyumlu bir yüz temizleme ürünü seçmeniz gerekiyor.
Bee Beauty Narlı Yüz Temizleme Köpüğü normal ve karma ciltler için üretilmiş. Öyle uçuk kaçık vaatleri yok yüzü temizliyip arındırmayı vaat ediyor fiyatı da gayet makul indirimde daha uygun bir fiyata bulabilirsiniz.
Nar özü içeren yüz temizleme köpüğü cildi kir ve sebumdan arındırmayı başarıyor ve ürünü kullandıktan sonra cildi rahatsız edecek kadar germiyor fakat ben yine de yüz temizliğinden sonra nemlendirici kullanma taraftarıyım.
Ürünü sabah ve akşam olmak üzere iki kere ıslak cildinize uygulayıp ovaladıktan sonra durulamanız gerekiyor.
Yüzü nemlendirmek için de kesinlikle Bee Beauty Hydro Jel kremi tavsiye ederim hatta bu krem şuan benim favori nemlendiricim haline geldi.
Bunun dışında yüz temizleme jeli de dahil bende sivilce gibi bir yan etkisi olmadı ve sivilce yapacak kötü içeriğe sahip olduğunu düşünmüyorum. Dolayısıyla gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.