Mutlaka İzlenmesi Gereken Netflix Dizileri 2019

Netflix her geçen gün artan yapımlarıyla kullanıcı kazanmaya devam ediyor. Bu listede mutlaka izlenmesi gereken netflix dizileri 2019 rehberini hazırladık.

Mutlaka İzlenmesi Gereken Netflix Dizileri 2019

1-) Stranger Things

Olaylar bir çocuğun aniden ortadan kaybolmasıyla birlikte başlar. Ardında hiçbir iz bırakmadan, gizemli bir şekilde ortadan kaybolan Will’i bulabilmek için annesi büyük çaba sarf etmektedir. Polisin yaptığı arama çalışmaları da bir sonuç vermez. Uzun süren arayışlar sonuç vermeyince ortaya dğaüstü güçlere sahip bir kız çocuğu çıkar. Kaybolan çocuğun annesi evinde yaşanan tuhaflıkları farkederek peşine düşmeye karar vermiştir.

2-) Elite

Zengin aile çocuklarının eğitim gördüğü bir seçkin bir koleje okulları yıkılan üç çocuk yerleştirilir. Aralarında müslüman bir kızın da bulunduğu bu üç kişi kolejdeki insanlar tarafından hor görülmektedir. Kendilerini kabul ettirmeye çalışırken okulda beklenmedik olaylar yaşanır.

3-) Dark

Oldukça sakin bir kasabada Eric adında bir çocuk kaybolur. Üstelik bu olay diğer olayların başlangıcıdır. Yapılan aramalar sonucunda ortaya olağanüstü gerçekler çıkar. Küçük kasabanın kaderi değişir ve gerçek yüzü ortaya çıkar.

4-) %3

İkiye bölünmüş dünyada bir taraf zengin ve rahat bir yaşam sürerken diğer taraf ise oldukça sefil ve yoksulluk içinde yaşamaktadır. Zorlu şartlarda yaşayan insanlara dünyanın daha iyi olan tarafına geçmek için bir şans verilir. Fakat bu şansı elde etmek için uzun bir testten geçmek gerekir. Aday olan insanlardan sadece %3’ü diğer tarafa geçerek sefaletten kurtulabilecektir.

5-) The Rain

Bir gün aniden bastıran yağmur beraberinde ölüm getirmeye başlar. Ölümcül yağmurdan sonra hayatta kalmaya çalışan bir grup insanın yolları kesişir ve tedaviyi bulmak için tehlikeli bir maceraya atılırlar.

6-) You

Bir gün kitapçı dükkanına giren Beck adında bir kız Joe’nun ilgisini çeker. Bu kızı keşfetme isteğiyle yanıp tutuşan Joe, Beck’in sosyal medya hesaplarını inceler. Her gün sosyal medya hesaplarını stalklayan Joe’nun takıntısı giderek artar ve ciddi bir saplantıya dönüşür. Joe, Beck’in kalbini kazanmak için en doğru zamanı kollayacak ve hamlesini yapacaktır. Sosyal medya hesaplarını stalklayarak başlayan bu tehlikeli macera evini gözetlemeye kadar gidecektir.

Add Comment