En İyi Aşk Romanları Pdf İndir

En İyi Aşk Romanları Pdf İndir

En iyi aşk romanlarından bazılarını pdf linkleriyle birlikte paylaştık. En iyi aşk romanları pdf indir

Aynı Yıldızın Altında

aynı yıldızın altında pdf indir

On altı yaşında kanser hastası olan Hazel Grace’in birkaç yılı kalmıştır. Bu sırada hayatına Augustus Waters isimli bir erkek girer. Kanserli Çocuklar İçin Destek Grubu’nda kendini gösteren Augustus Hazel’ın hayatı değişir ve bu zeki çocuğun çekimine karşı koyamayan kızın öyküsü yeniden yazılır. En iyi aşk romanları arasında yerini alan Aynı Yıldızın Altında romanı bir çok ödül alarak sinemaya aktarılmıştır. Aynı Yıldızın Altında Pdf indirmek için tıkla. 

pdf indir


Senden Önce Ben

senden önce ben pdf indir

Will Traynor zengin, başarılı ve hayat dolu genç bir adamken yaşadığı motorsiklet kazası ona yatağa bağlamıştır. Felç kalan Will hayata küsmüştür. Genç bir kadın olan Lou Will’e bakıcı olan hizmet etmeye başlar. Lou onu yeniden hayata bağlamak için çabalarken aralarında bir çekim başlar. Senden Önce Ben uzun süre etkisinden çıkamayacağınız kitaplar arasında.


Aşk-ı Memnu

aşkı memnu pdf indir

Firdevs Hanım eşi kalp krizi geçirdikten sonra zengin bir adam olan Adnan Bey’le evlenmek ister fakat Adnan Bey, Firdevs’in kızı Bihter’i kafasına koymuştur. Bihter Adnan Bey’le evlendikten sona ve ilk karısından olan çocukları ile yaşamaya başlar. Bihter zamanla Adnan Bey’in yeğeni Behlül’e ilgi duymaya başlar. İhtiras ve tutku dolu bir yasak ilişkinin temelleri atılır. Aşk-ı Memnu Pdf indirmek için aşağıdaki bağlantıya tıklayabilirsiniz. En iyi aşk romanları pdf indir

pdf indir


Bir Gün

bir gün pdf indir

Yıllardan 1988, günlerden 15 Temmuz’dur ve Dexter ile Emma henüz tanışmıştır. Ama birlikte geçirdikleri tek bir gün, sürekli birbirlerini düşünmelerine yetmiştir. Kitap çok beğenildiği için sinemaya uyarlanmıştır.

pdf indir


Böğürtlen Kışı

böğürtlen kışı pdf indir

Üç yaşındaki oğlu ile huzurlu bir hayat süren Vera bir gün oğlunu evde bulamaz. Hayatını oğluna adayan kadın için bir anlamda hayat sona ermiştir. 80 yıl sonrasına yine Mayıs ayında kar yağar. Gazeteci olan Claire geçmişi araştırırken 80 yıl önce yaşanan kayıp çocuğun olayını okur ve bu olayı haber yapmak ister. Evlat kaybetme acısını iyi bilen Claire bu olayı daha derinlemesine araştırır ve olayın derinliklerine iner. Araştırmalarıı onu geçmişi ile yüzleşmeye ve gizemleri ortaya çıkartmaya iter.

pdf indir


Kürk Mantolu Madonna

kürk mantolu madonna pdf indir

Babasının isteğiyle Berlin’e giden ve oradaki bir sanat galerisinde hayran kaldığı bir tabloyla karşılaşan Raif Efendi, tabloda resmedilen kadın portresinin Andrea Del Sarto tarafından resmedilmiş “Madonna delle Arpie” adlı tablodaki Meryem Ana (Madonna) tasvirine benzediğini düşünür. Raif Efendi, daha sonra takıntı derecesinde hayran olduğu tablodaki yüzün sahibiyle karşılaşacaktır.

pdf indir


Ardında Bıraktığın Kadın

ardında bıraktığın kadın pdf indir

Genç ve güzel Sophie’nin ressam olan kocası savaşa gitmiştir. Kocasının yokluğunda ailesi korumakla yükümlüdür. İşlettikleri otel Alman komutan ve askerlerine hizmet vermek zorunda bırakıldığında yaşadıkları huzurlu yer yerini korku ve gerilime bırakır. Alman komutan, Sophie’nin büyüleyici tablosuna tutkuyla bakmaya başladığında artık hiçbir şeyin eskisi gibi olmayacağı anlaşılır…
Neredeyse bir yüz yıl sonra Sophie’nin göz alıcı tablosu Liv Halston’ın evinde asılı durmaktadır. Ölen kocasının hediyesi olan bu tablo, Liv için tüm anılarını gömdüğü bir hazine gibidir ancak şans eseri tablonun hikayesini öğrendiğinde Sophie’nin acı kaderini paylaşmak zorunda kalır. Pdf indirmek için aşağıdaki bağlantıya tıklayabilirsiniz. En iyi aşk romanları pdf indir 

pdf indir