Bee Beauty Q10 Eye Cream- Bee Beauty Q10 Göz Kremi

Bee Beauty ürünleri severek kullanan biri olarak ikinci kutusunu bitirdiğim bir ürünü tanıtmak istiyorum: Bee Beauty Q10 Eye Cream

Bee beauty eye cream
Bee Beauty Q10 Göz Kremi sıkılaşmış gözaltı vaat eden ve içerisinde shea yağı ve üzüm çekirdeği yağı içeren bir ürün. Q10 özlü göz kremi her cilt tipi için uygundur. Düzenli uygulandığında kırışıklıkların görünümünün azalmasına, cildin esnekliğinin ve sıkılığının artmasına yardımcı olduğu kanıtlanmış. Antioksidan özelliğine sahip olan Bee Beauty Q10 Göz Kremi cildin daha canlı görünmesini sağlar. İçerisinde bulunan shea yağı ve üzüm çekirdeği yağı cildi besler ve kurumasını önler.

Bee Beauty Q10 Eye Cream Nasıl Kullanılır?

Sadece göz altına uygulanacağı için için parmağınıza küçük noktalar halinde sıkın ve göz altına aşağıdan yukarıya doğru hafif hareketlerle yedirin. Sabah ve akşam temiz ve kuru cilde uygulayın. Cilde uyumluluğu dermatolojik olarak onaylanmıştır. 
Fiyatı (indirimde 15 tl civarı) ve özellikleri yönüyle benim severek kullandığım bir üründür üstelik piyasadaki aşırı uçuk fiyatlı ürünlere iyi bir alternatif olabilir. Ben bu ürünü ileriye yatırım olarak kullanmakla birlikte göz altların nemli kalması için kullanıyorum fakat kırışıklıkları gidermesi gibi bir beklentim yok. Eğer göz altında ciddi kırışıklıklarınız varsa bu ürünün tek başına yeterli olacağını düşünmüyorum.

İkinci bir göz kremi önerisi için buraya tıklayın.
Severek kullandığım diğer bir ürün olan Bee Beauty Hydro Jel Krem hakkında bilgi almak için şuraya tıklayabilirsiniz.

Add Comment