Karantinadan Sıkılanlar İçin İzlenecek 8 Program Netlix

Too Hot to Handle

Too hot to handle

Tek gecelik ilişkilere düşkün bir grup genç kız ve erkekler bir cennet gibi bir adada toplanır. Birbirinden seksi erkek ve kadınların buluştuğu bu adada 100.000 doları kazanmak için tek kural cinsel deneyimlerden uzak durmaktır. Programın asıl amacı ise seks düşkünü gençlere gerçek duyguların daha önemli olduğunu öğretmek.

Car Masters: Rust to Riches

Gotham Garajı’ndaki yetenekli ekip, eskimiş araba, motosiklet ve kamyonetleri kesip biçiyor ve bambaşka araçlara dönüştürüyor.

Amazing İnteriors

Dışardan sıradan görünen bir evin içi ne kadar fantastik olabilir? Bu ev sahipleri arka bahçedeki lunapark treninden oturma odasındaki dev akvaryuma kadar sıra dışı bir hayal gücüyle dizayn ediyor. İzleyicilere her bölümde farklı bir görsel şölen sunmayı başarıyor.

100 Humans

Farklı hayatları ve farklı geçmişlere sahip 100 insan cinsellik, mutluluk ve insan olmanın diğer yönlerini inceleyen eğlenceli deneylere katılarak gerçekleri açığa çıkarıyor.

Prank Encounters

Stranger Things dizisiyle tanıdığımız Gaten Matarazzo’nun sunuculuğuyla hazırlanmış bu şaka programında insanlar kendilerini adeta bir korku filmin içinde buluyor. Korkunç şakaların aslı ortaya çıkınca aşırı komik durumlar yaşanıyor.

Awake: The Million Dollar Game

Bu komedi yarışma programında, 24 saattir uyumayan yarışmacılar 1 milyon dolarlık ödül için hem sıra dışı hem de gündelik meydan okumalara beceriksizce göğüs germeye çalışıyor.

 

Tidying up with Marie Kondo

Eşyalarınızı sığdıramıyor ve dağınıklıktan şikayet ediyorsanız bu program tam size göre. Dünyaca ünlü düzenleme uzmanı Marie Kondo, müşterilerinin dağınıklıktan kurtulmasına yardım ediyor ve hayat kurtaran ipuçları veriyor.

Pasta Savaşları

Dört yetenekli pasta sanatçısı en yaratıcı pastayı 4 saat içinde hazırlayarak jüri önüne çıkarmak zorunda. Kazanan ise büyük para ödülüne sahip oluyor.

Add Comment