Yürüyerek Para Kazan + 1000$

Karantina boyunca hareketsizlikten kilo aldık ve vermeye fırsat kalmadan yaz geldi. İşte size yürümek için harika bir neden! Bu uygulamayı indirdikten sonra 20 milyon adım 1000$ ediyor.

Sweatcoin nedir? Yürüyerek Para Kazanılır mı?

Sweatcoin adımlarını GPS sayesinde takip eden ve attığınız her adıma para veren bir sağlık uygulamasıdır.
Dünya çapında milyonlarca insanın indirdiği bu uygulamayı internetin kapalı olsa bile kullanabilirsin. Attığın adım boyunca coin birikir ve 20.000 coin biriktirdiğinde 1000$ iban numarasıyla banka hesabına yatar. (Yani dolar kurunu takip ettiğinde 7000 TL)
Ben nakit para istemiyorum dersen biriktirdiğin coinlerinle Samsung Smart Tv ve hatta Iphone alabilirsin.

Bununla birlikte biriktirdiğin coinleri başka bir kullanıcıya gönderme özelliği de mevcut.
Ben de aşağıdaki butona tıklayarak üye olanlara 1 coin gönderiyorum.

Bu Uygulama Güvenilir mi? 

Evet, Amerika’da Youtube’dan sonra en çok indirilen ikinci uygulama ve küresel olarak milyonlarca kullanıcısı var. Yani dünyada zaten oldukça popüler. Üstelik uygulamanın kendi web sayfası var. Bu web sayfasında yüzlerce kullanıcıya soru sorabilirsin.

Nasıl Üye Olabilirim?

Aşağıdaki butona tıkladıktan sonra açılan sayfadan “Accept İnvite” yani “Daveti kabul et” butonuna tıklayarak uygulamayı indirin.  Sizden e-posta, telefon numarası ve doğrulama kodunu girmenizi isteyecek. Üyeliğinizi tamamladıktan sonra eğer açıksa güç tasarrufunu kapatın ve GPS’i açarak yürümeye başlayın.

Nasıl Daha Fazla Kazanabilirim?

Üye olur olmaz uygulama size 0.95 coin gönderecek. Ayrıca benim linkim ile üye olanlara 1 coin gönderiyorum. Bunun dışında günlük reklamlar izleyerek rastgele 0.5 ile 25 coin arası kazanabilirsiniz. Ayrıca arkadaşlarınızı uygulamaya davet edebilirsiniz. İndirmek için aşağıdaki butona tıklayabilirsiniz.

Aşağıdaki butona tıklayarak üye olan arkadaşlar kullanıcı adınızı yorum olarak bırakabilirsiniz. Adınız listeye düşer düşmez 1 coin hesabınıza gönderilecektir. 🙂