Elidor 1 Minute Saç Kremi Kullananlar Yorum

Elidor 1 Minute Saç Kremi Kullananlar Yorum

Uzun bir süre saç kremi kullanmadım ve saçlarımın uçlarında ciddi bir cansızlaşma ve kırılmalar fark ettikten sonra yeni bir saç kremi almam gerektiğini kabul ettim. Dikkatimi çeken iki üründen biri Elidor 1 Minute Saç Kremi ve Bee Beauty Keratin Saç Maskesi oldu. İkisi de benim yıpranmış cansız saçlarıma hitap ediyordu. Bee Beauty Keratin Saç Maskesi hakkında yazıma buradan ulaşabilirsiniz.


Zayıf ve mat saçlar için tavsiye edilen bu saç kremi 1 dakika içinde saçları derinlemesine besleyerek güçlü ve parlak saçlar vaat ediyor. İçerisinde collagen ve hyaluronic asit içeriyor. Bilmeyenler için collagen ve hyaluronic asidin ne işe yaradığını kısaca anlatalım. Collajen hücre yenilemede etkili bir çeşit proteindir. Cildin, saçların ve hatta tırnakların genç ve sağlıklı görünmesini sağlar. Vücudumuz collageni doğal olarak üretir ancak yaşlandıkça vücudun collagen üretimi yavaşlar. Bu nedenle çeşitli yollarla collagen takviyesi yaparız mesela kremler veya gıdalar ile. Hyalüronik asit ise yine cildin yapısında bulunan bir sıvıdır. Bu sıvı zarar görmüş dokuların tamir edilmesi ve elastikiyetinin korunmasına yardımcı olur ve tıpkı collagen gibi yaşlandıkça üretimi azalır. 🙁
Elidor 1 Minute Saç Kremi kullanımı diğer saç kremleriyle aynı. Şampuanlayıp duruladıktan sonra saç kreminden biraz alıp uçlara ve ortalara doğru sürün. Bir dakika bekledikten sonra da iyice durulayın.

Ben bu ürünü bir marketten indirimli fiyatı (9 TL) ile aldım fakat indirimsiz fiyatı 21 TL civarı.
Ben uzun süre saç kremi kullanmadığım saçlarım çölde su bulmuş gibi yum uşacık oldu ve canlılık geldi. Saç uçlarındaki kırılmaların görüntüsü azaldı ve şekil verdiğimde daha hacimli durmaya başladı. Tabi eğer çok beğendiğiniz bir saç kreminden sonra bu ürünü kullanırsanız bu kadar fark göremeyebilirsiniz ama saç kremi kullanmaya yeni başladıysanız ya da benim gibi ara verdikten sonra kullanıyorsanız farkı göreceksiniz. Kısacası ben beğendim siz de indirimli fiyatıyla bulursanız denemenizi tavsiye ederim.

Add Comment